Skip to main content

A | +A | +A

 

Breadcrumb

Strona główna / O nas Aktualności / „Dom dla Studenta” - rusza nabór wniosków

„Dom dla Studenta” - rusza nabór wniosków

„Dom dla Studenta” to wspólny program Miasta Szczecin oraz TBS „Prawobrzeże” skierowany do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza Szczecinem. Celem jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki.

Zalety programu:

  1. Możliwość zamieszkania w centrum miasta w niewielkiej odległości od szczecińskich uczelni, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, w jednym z najładniejszych obszarów miasta - przy pl. Grunwaldzkim i Złotym Szlaku
  2. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i w pełni przystosowane do potrzeb studentów - pokoje odpowiednio umeblowane, w kuchni znajduje się zabudowa meblowa, w pokoju dziennym telewizor.
  3. Spółka miejska jest gwarantem stabilności najmu.  Umowa zawierana jest na jeden rok akademicki.

W programie „Dom dla  Studenta” TBS „Prawobrzeże” w tym roku ma do zaproponowania 5 miejsc w pokojach jednoosobowych w mieszkaniu położonym przy ul. Rayskiego.

Nabór wniosków rozpoczyna się 06 sierpnia 2018 r. od godz. 7.30 a kończy 24 sierpnia 2018 r.
o godz. 15.30.

Wnioski można składać osobiście w siedzibie TBS „Prawobrzeże” Sp. z o.o. przy ul. Winogronowej 11F w Szczecinie, oddziale Spółki przy ul. Mariackiej 24 w Szczecinie lub drogą elektroniczną na adres sekretariat@tbsp.szczecin.pl

Kontakt dla zainteresowanych studentów tel. 91 46 13 692 wew. 147

Szczegółowe informacje o naborze znajdują się w Regulaminie naboru wniosków o najem części lokalu mieszkalnego w ramach programu mieszkaniowego „Dom dla Studenta” .

 

 

Załączniki:

  1. regulamin naboru ,
  2. informacja o przetwarzaniu danych osobowych,
  3. Opis programu dom dla studenta
  4. wzór umowy najmu,
  5. wniosek o wynajęcie,